Do czego stosujemy sztacheciarki?

Sztacheciarki są bardzo przydatne, nie tylko w każdej stolarni, lecz również w wielu innych zakładach produkcyjnych, specjalizujących się w obróbce drewna. Nie zmienia to faktu, że Internet bynajmniej nie pęka w szwach od wyczerpującej wiedzy o nich. Jak działają, jak są skonstruowane i do czego można je zastosować? Zapraszamy do lektury tekstu, który na ten temat przygotowaliśmy.

Sztecheciarki – do czego służą?

Drewniane ogrodzenia kojarzy każdy z nas. Choć trudno zaprzeczyć, że są rozwiązaniem tradycyjnym, to trzeba przyznać, że wciąż często i chętnie stosowanym do zabezpieczenia i wytyczenia przydomowych posesji. Wiele opcji ich wykonania niesie ze sobą fakt wciąż rosnącej konkurencji, a to z kolei powoduje, że ich jakość musi być bez zarzutu. Idealnym rozwiązaniem skierowanym głównie do producentów ogrodzeń drewnianych są Sztacheciarki CNC. Te niezwykle wydajne maszyny są odpowiedzialne za precyzyjne obrabianie główki sztachety, co nadaje jej odpowiedni kształt i zapewnia optymalną długość.

Jak działa sztacheciarka?

Sztacheciarka CNC produkowana przez firmę Kadmex sp. z o.o. skonstruowana jest tak, by zapewnić jak najwięcej korzyści potencjalnemu nabywcy. Posiada zatem kilka programów obróbki sztachet oraz umożliwia dodatkowe możliwości projektowania, wgrywania i wdrażania nowych opcji – unikatowych i odpowiadającym poopularnym stylom ich wykonywania. Podawanie i obróbka sztachet odbywa się w formie zautomatyzowanych i powtarzalnych cykli produkcyjnych. Modułowe parametry techniczne i przemyślana specyfikacja tego urządzenia zagwarantują jego operatorom wydajną produkcję idealnych drewnianych ogrodzeń.

Jak operator steruje sztacheciarką?

Sprawne i wydajne sterowanie sztacheciarką przez operatora jest możliwe dzięki poniższym rozwiązaniom konstrukcyjnym zastosowanym na etapie produkcji urządzenia:

1. Sterownik PLC – pełni funkcję głównej jednostki sterującej układem;

2. Komputer PC z ekranem dotykowym – jest tutaj interfejsem umożliwiającym pracę i zarządzanie przez operatora;

3. Falowniki napędu wrzecion;

4. Moduły wejściowo – wyjściowe;

5. Sygnalizatory, przyciski, czujniki i elementy wykonawcze;

6. Serwonapędy osi posuwu obrabiarki;

7. Przyciski zatrzymania awaryjnego współpracujące z przekaźnikiem bezpieczeństwa.

Poznaj urządzenia, które równie skutecznie posłużą Ci do produkcji

Jesteś producentem wyrobów z drewna? Niech zatem nie ukryje się przed Tobą żadna z nowoczesnych technologii obróbki tego szlachetnego materiału. Maszyny do obróbki i wykańczania drewna to w końcu nie tylko sztacheciarki. To również szczotkarki, optymalizerki, postarzałki, prasy, wiertarki, linie do paletyzacji i wiele innych precyzyjnych i funkcjonalnych urządzeń. Ta szeroka gama rozwiązań dostępnych do docelowych, preferowanych przez producenta zastosowań, pozwoli Twojej stolarni odnieść sukces. Warto zauważyć, że te niezwykle wydajne maszyny również są produkowane przez przedsiębiorstwo Kadmex sp. z o. o. starannie i z dbałością o każdy detal.

 

Gdzie warto zamówić maszyny do obróbki drewna?

Jakie korzyści zapewni sprawne zamówienie?

Sprawne i sukcesywne zamówienie odpowiedniej maszyny jest kluczowe dla osiągnięcia założonych celów produkcyjnych (wydajność, jakość, płynność), zapewnienia ciągłości produkcji (wiąże się z tym także brak przestojów), wyrobienia pozytywnego wizerunku wśród dostawców i kontrahentów (co przełoży się na relacje biznesowe i sprzedaż) – skuteczne działania w tym temacie pozwalają więc na wiele konkretnych usprawnień. W dodatku nie krążysz bez celu szukając dostawców ponieważ wiesz co robić w razie wystąpienia nagłej, konkretnej potrzeby.

U kogo zamówić?

Co można i co warto zrobić, żeby Twoje zamówienie przebiegło bez przeszkód ani rozczarowań? Złóż je w wygodny sposób u rzetelnego, godnego zaufania i sprawdzonego dostawcy – dzięki temu unikniesz wspomnianych wrażeń jednocześnie zapewniając sobie więcej przespanych nocy! Gdzie znaleźć takiego dostawcę i jak poznać, że to właśnie ten odpowiedni? Odpowiedź jest na wyciągnięcie ręki.

Maszyny do obróbki drewna – znajdziesz je w ofercie Kadmex sp. z o.o.

Dlaczego warto wybrać Kadmex?

Zamówienie maszyny do drewna, dostępnej w naszej szerokiej ofercie produktów Kadmex,  pozwoli Ci odnieść wiele wymiernych korzyści dla swojej stolarni czy innego zakładu produkcyjnego. Już jedna maszyna zamówiona, odebrana z naszej hali i dostarczona do Twojej stolarni sprawi, że przekonasz się o tym w krótkim czasie (być może nawet krótszym niż 8 godzin). Odnotowując zwrot poniesionych kosztów inwestycji zauważysz, że nie rzucamy słów na wiatr.

Na co stawiamy i jak możemy Ci pomóc?

Nasze maszyny i urządzenia do pracy z drewnem wyróżnia certyfikacja, gwarancja (najczęściej wynosi ona 2 lata), krótkie czasy realizacji, indywidualne (i dopasowane do potrzeb każdego Klienta) podejście do zlecenia, a także wiele innych korzyści, z którymi zapoznasz się również na naszej stronie internetowej. W razie pytań – nie wahaj się ich zadać. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde z nich.

Udostępnij ten wpis: